Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-10895 (5736524)
Зареєстровано:3 Грудня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:20 Грудня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Прошу:
1. Нанести розмітку смуг руху автотранспорту на
Дарницькому шосе від Дарницького мосту до кінця шосе.
2. Ліквідувати канаву, шо утворилася на проїжій частині після
неяківсного поновлення дорожного покриття при прокладанні
комунікаційних мереж в 20 метрах від світлофору в бік
Харківського шосе за перехрестям Дарницького
шосе та вул. Григоренка..