Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-10897 (5736556)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Нанесення дорожньої розмітки
Відповідальний:КК ”Київавтодор” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Павловський Олександр Павлович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Хочу повідомити про забутий Вами район НИВКИ
Безпека руху в жахливому стані!
Останніх чотири роки пищу щороку на 1551 – результат нульовий.
ВИМАГАЮ ПОНОВЛЕННЯ РОЗМІТКИ НЕРЕГУЛЬОВАНИХ ПІШОХОДНИХ ПЕРЕХОДІВ
ТА СМУГ РУХУ АВТОТРАНСПОРТУ ПО вул. ЩЕРБАКІВСЬКОГО: від метро НИВКИ до пл. Марченка ,
ПО вул. СТЕЦЕНКА: від вул. БЕРКОВЕЦЬКА ДО м. СИРЕЦЬ,
ПО вул. ТУРЧИНА: від Туполева до Стеценка.
Тільки ж зробіть якісно. Кожного року наносять розмітку наприкінці жовтня –
наприкінці листопада того ж року її вже нема. Таке враження, що малюєте гуашшю…
В сутінках, а зараз це вже о 16 годині (світло на вулицях вмикають після сьомої вечора),
пішоходи стають невидимками.
По Стеценка від Берковецької - машини виїжають на зустрічну смугу!
Бо немає там розділової смуги зустрічного руху!!!!

В разі, якщо дане питання не входить в компетенцію районих служб, прошу
звернутися у відповідні служби міста.