Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-47135 (5736576)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Евакуація безгосподарських, залишених транспортних засобів
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович]
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня.

Протягом тривалого часу (більше 20 років) під домом стоїть авто на зеленій зоні.
Також авто заблокувало доступ ко каналізаційної системи (люк).
Авто є антисанітарним так як там проживають вуличні коти. Вони гадядть і їдять в авто.