Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-11182 (5736582)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Освітлення магістралей (проїжджих частин) та вулиць м. Києва
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!

Сьогодні(3 грудня 2019 року) близько 11:00 ранку на проспекті Відрадному (починаючи з перехрестя пр-кт Відрадний/Вулиця Гарматна) було включено освітлення проїздної частини(дивитись вкладене фото).
Прошу надати інформацію з якою метою в денний час включається освітлення, адже в такий час воно просто немає сенсу. При цьому ідуть прямі витрати бюджету міста, які можна направити на більш потрібні речі.
Дякую!