Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Г-19708 (5736603)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Київблагоустрій” [Кліпа Іван Анатолійович]
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Десь місяць тому,розпочали ремонт пішохідного моста (надземний перехід) через лінії швидкісного трамвая в районі перехрестя вулиць М.Василенка та просп. Л.Гузара,міст повністю розібрано і на зупинку ”М.Василенка” в бік Севастопольської площі , 401 маршрутки, 69 автобуса та інших маршрутів транспортних неможливо...Необхідно йти на сусідні зупинки ”НАУ” та ”Героїв Севастополя”.Це,збільшує наплив людей на цих зупинках.
На зупинці ”НАУ” приблизно в той самий час розпочали ремонт частини підземного пішохідного переходу,який якраз і веде на саму зупинку...Тепер,зоб попасти на зупинку,треба вийти коло”столової НАУ ” та перейти через дорогу,прямо на повороті машин з Гармтної на Борщагівську чи з Гузара на Гарматну...Ніяких попереджаючих знаків про перехід там нема...Зараз почнеться зима та буде слизько і такі переходи людей в непристосованому для цього місці стануть зе бебезпечніші.
Можна повісити чи поставити якійсь знак про перехід,зебру щоб хоча б дітей можна було спокійно пускати на транспорт до школи!
Дякую!