Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-22996 (5736617)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:КП ”УЗН” [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Лукаш О.О.
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Виконано
 
Текст звернення

На розі Вул. Полова та Нижньоключова 14 знаходиться зелена зона що має статус скверу. не дивлячись на те що мешканцями ЖК Кампус було прибрано та вивезено вісім вантажівок сміття.

Зелена зона лишається не закріпленою за Зеленбудом та не доглядається.

Необхідно прибрати у зеленій зоні, вивизти залишки бруду. Видалити та обрізати хворі дерева.