Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-7514 (5736669)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 412 [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Сенчишен В. І.
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

3.12.2018р. Вже тиждень не прибирається сміття на прибудинковій території за адресою вул. райдужна, б. 69. В парадних теж не прибрано. Купа сміття на опалого листя. Вимагаємо навести лад.