Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22195 (5736773)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” []
Дата контролю:20 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

24 вересня 2018 р. мною була оформлена скарга №М-28985 на забруднення піском тротуару між будинками №7-9 вул. Трьохсвятительською. Станом на сьогодні, після одного року та двох місяців розгляду (!), скарга досі має статус ”В роботі”, при цьому жодні роботи з очищення цієї ділянки не проводилися, як зафіксовано на фото, що додається до цього звернення.
Прошу відповідну комунальну організацію вирішити це питання.