Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ч-6386 (5736790)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Прибирання дерев, гілок, листя з закріпленої території
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевіку заявником
 
Текст звернення

Прибрати обрізане гілля, яке вже місяцями лежить вздовж вулиці Маршала Конєва 5 (від спортлайфа в бік метро Іподром). В зв’язку з тим, що на даній вулиці не покладений тротуар, мешканці цього району змушені ходити вздовж проїжджої частини. Коли випаде сніг, ці купи сміття та гілля створять ще більше перешкод для пішоходів, а сніг з цієї частини дороги перетвориться на суцільні гірки та кучугури, які будуть заважати і проходу, і проїзду. Прохання, якнайшвидше відреагувати на дане звернення.