Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-23940 (5736811)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Укладання та технічний стан бордюрного каменю
Відповідальний:Святошинська РДА [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович]
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Укладання та технічний стан бордюрного каменю
Прошу негайно мене проінформувати з якої причини за зупинкою тролейбуса маршруту № 7 зупинка «Поліклініка № 3» по вул. Чорнобильська, 4/56 в бік вулиці Ірпінської по краях проїжджої частини відсутній бордюр, який демонтували під час ремонту дороги, але не встановили по закінченню ремонтних робіт.