Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28880 (5736841)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ кадрів [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Зайченко Олексій Григорович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

5 Серпня 2019 мною подана Скарга, яка Вами зареєстрована за №С-23510 у якій говориться: ”Не дивлячись на неодноразові звернення із відповідними заяви до Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації про виконання Рішення від 12 вересня 2016 року Деснянського районного суду м. Києва щодо узаконення мого проживання в ЖИТЛОВОМУ приміщенні першого поверху ЖИТЛОВОГО БУДИНКУ загальною площею 85,4 м. кв. за адресою : м. Київ, пр-т Лісовий, 12-б, кв. 3 в якій я, Семенчук Світлана Миколаївна, ВСЕЛИЛАСЯ НА ПІДСТАВІ ЗАКОНУ !!! що підтверджено Рішенням суду, але у відповідь мені надсилаються лишень відписки, в яких міститься ЗЛОЧИННА ДУРНЯ !!!
Ми, представники Територіальної громади району, надіїмся, що з новим призначеннямхоч і т.в.о. Голови Деснянської районної в м. Києві державної адміністрації буде звільнено з посади корупціонера та злочинця, по якій давно тюрма плаче Романюк Т.Г. та її посібників, але до цього часу розкрадач власності територіальної громади працює на посаді.
Маємо надію що новопризначений т.в.о.Голови Адміністрації зрозуміє хто у нього в команді, а саме злочинеця Романюк Т.Г., проти якої представниками Територіальної громади району відкрито декілька кримінальних проваджень.” В.о. Снопков, Ви що мені відповідаєте? Чи це Ваші підлеглі такі розумні? Я ІЩЕ РАЗ ПИШУ ЩО громадянка РОМАНЮК Т.Г. є ЗЛОЧИНЕЦ, а як що я не правду пишу, то хай дасть зробити експертизу виданих нею ордерів на квартири, де ми усі побачимо, як вона видала п’ять ордерів колишньому начальнику районної поліції, який, навідь на квартобліку не стояв і так даліє...