Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28885 (5736846)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Відділ обліку та розподілу житлової площі [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Романюк Тетяна Григорівна
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Отримала відповідь на моє звернення С-15299 і як пишуть що воно, нібито, було опрацьовано виконавцем.
Сама відповідь мене дуже обурила, так як у ній стільки лицемірства та БРЕХНІ. Романюк Т.Г. яка є начальником кварт обліку та подругою Музальової та Лукашевич. Ці БРЕХЛИВІ посадовці підставляють теперішнього в.о.Голови. Але їх брехню можна перевірити, як щоб найшлася людина та перевірила, хто із нас бреше. Як щоб ці службовці знали що вони праві то подали на мене до суду, але ж вони цього не роблять. Надають на сайті відписаловки і постійно брешуть.
Надалі ці особи знову умнічають та пишуть:” «Відповідно до Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою ради Міністрів Української РСР і Української Республіканської Ради професійних спілок від 11.12.1984 № 470, жилі приміщення (ордери на них) надаються громадянам, які перебувають на квартирному обліку або за місцем свого проживання, або за місцем територіального розташування підприємства, де працює людина і має можливість отримати житло від даного підприємства.»
Тоді згідно чого отримали квартири працівники Деснянської РДА у м.Києві Музальова та Лукашевич, які мають квартири і на кварт обліку не перебували?
Згідно чого у нашому блоці надали комору киянину, а кімнату відпочинку, родині, яка має під Києвом пів будинку?Згідно чого переобладнали загальну дешеву громадянки іншої держави, яка, навіть, не приїжджала до нашої країни?
СКІЛЬКИ НЕ СТАВЛЮ ЦЕ ПИТАННЯ І НЕ РАЗУ НЕ ОТРИМАЛА ВІДПОВІДІ з підтверджуючими документами НА НЬОГО!!!