Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28897 (5736892)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ОД - 505 [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Терещук Леся Анатоліївна
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Понівечений тротуар біля будинку пр. Г.Сталінграда, 63 вже так більше 3х місяців. Прошу відремонтувати, но не то що з дитячою коляскою проїхати не можливо, але і пішки дуже складно.