Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-23016 (5736944)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Облаштування прилеглої території навчальних закладів
Відповідальний:ЖЕД ”Липкижитлосервiс” [в.о. БАБІЙ Павло Миколайович], виконавець: ЖЕД ”Липкижитлосервіс”
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

більше року по дорозі по вулиці Леоніда Первомайського 5а тече весь час вода.В зиску вона утворює каток.Причина :спуск води з басейну в школі номер 134.Нарешті коли вірішать цю проблему?!