Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-8093 (5736964)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:ОД - 504 [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Тугай Сергій Олександрович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Навколо будинку за адресою просп.Оболонський 45/28 споруджено паркан. Паркан перекриває доступ мешканцям сусідніх будинків до облаштованих доріжок, що ведуть до метро та зупинки наземного транспорту. Обходити паркан доводится по бруду та піску. Прошу спорудити нову доріжку вздовж паркану для вільного проходу людей.