Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:С-28905 (5736974)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Порушення правил виконання (ор-ції) будівельних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:КП ”Київблагоустрій” [Панчій Тарас Михайлович], виконавець: Кліпа Іван Анатолійович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день! Просимо терміново прийняти міри та зупинити безлад недалеко від Індустріального мосту вулиця Борщагівська підземний перехід, яким щоранку і цілий день діти йдуть до школи №324, 159, ліцей Ерудит. Зранку о восьмій годині 04.12.2019 року екскаватор висипає з ковша майже на голову тони різних будівельних матеріалів (фото прикладаю) не закривши перехід, ведуться зварювальні роботи, знята підлога, люди йдуть по піддонах, які лежать на дошках, на яких можна провалитися. Діти і люди дихають всім цим, псується одяг, взуття. Фото прикладаю. Взуття, одяг яке не можливо відмити, суміш на шапці і на обличчі - так дитина пішла до школи. Прошу терміново відреагувати та зупинити безлад. На місці немає жодного керівника, який би слідкував за будівельною бригадою, за порушеннями, які постійно відбуваються. Порушені всі права людини, в любий час може статися нещасний випадок. Мене з 7-річною дитиною майже не присипали тонною будівельної суміші, яка за пів метра від нас рухнула зверху, зіпсувала одяг, перелякала дитину, неможливо було вдихнути повітря. Скільки у нас в України будуть так знущатись з людей!!!