Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-47208 (5737025)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ контролю за благоустроєм та охорони НС [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Безотосний Віктор Михайлович
Дата контролю:9 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Около Драгоманова 6/1 размещена незаконная автостоянка, обнесена зеленым забором вокруг которой горы мусора, пакеты, окурки, крысы бегают и кусают людей, ветки, просто ужас