Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-47220 (5737037)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Відсутність освітлення на опорних стовпах за відсутності/несправності лампочок
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:20 Грудня 2019
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Когда заработают фонари на Дарницком шоссе и переходящему в него проспект Григоренка?