Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-47228 (5737045)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

River mall Днепровская набережная 12.
Просьба установить знак остановка/стоянка запрещена.
В правой полосе бросают машины, занимают всю полосу, остается 2 полосы, левая поворот налево, и там тянучка круглосуточно.
В патрульную полицию подано обращение с просьбой поставить там пеший патруль и эвакуаторы.