Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22212 (5737080)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Відсутність опори освітлення (не передбачено проектом забудови)
Відповідальний:Дарницька РДА [в.о. Лагута Ярослав Миколайович]
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

відсутнє освітлення на тротуарах проспекту Бажана, прошу встановити, на тротуарах темно