Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-22216 (5737127)
Зареєстровано:4 Грудня 2019
Тема звернення:Утримання підвалів, колясочних технічних поверхів
Відповідальний:Дільниця - 1 [Крикун Арсен Євгенович], виконавець: Папка Володимир Миколайович
Дата контролю:19 Грудня 2019
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня. Ми живемо на останньому верхньому поверсі (4-му), над нами лише горище. Останні 2-3 місяці там щось відбувається. Спочатку просто по ночах було чутно гучні шаги, ми думали, що то ночують наркомани. Жінка двічі писала запит на цей сайт з проханням перевірити горище й навести лад. Ці заяви невдовзі з сайту зникали, але реакції на них не було ніякої. Тим часом гучний шум на горищі наростав. Його було чутно вже і вдень і вночі. Бувало, що ми через шум не могли заснути. Я звернувся до нашого двірника з проханням щось зробити. Вона підтвердила, що ЖЕК навісив на ляду, що веде на горище замок. 2-3 дні було тихо, а тепер все відновилось: гучний шум, гупотіння вдень і вночі. Здається враження, що там або хтось зробив собі склад, або ведеться будівництво. Порадьте що робити. Викликати наряд поліції, або все ж сподіватись, що КМДА зреагує на наші звернення та наведе лад?