Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-194 (5749918)
Зареєстровано:12 Січня 2020
Тема звернення:Стихійне сміттєзвалище
Відповідальний:Відділ контролю благоустрою [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Шимко Е.А.
Дата контролю:17 Січня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Повідомляю про стихійне світтєзвалище, яке знаходиться на території між житловим комплексом Деміївка і гаражним кооперативом по вулиці Деміївська.

Дана територія і надалі активно використовується для зкидування відходів і сміття, завдаючи шкоди навколишньому середовищу ,порушуючи санітарно-гігієнічні норми і благоустрій. Поряд розташований дитячий майданчик та житлові будинки, жителі яких неодноразово зверталися до власників розташованого поряд гаражного кооперативу а також притулку для тварин з вимогою припинити скидання сміття і відходів.
Від імені жителів житлового комплексу Деміїївка, а також інших небайдужих жителів нашого району прошу вжити заходів щодо ліквідації даного стихійного сміттєзвалища, а також недопустити його появи у майбутньому, зобовязавши власників гаражів та притулку тварин дотримуватися норм благоустрою.
Фото сміттєзвалища додаю нижче