Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-200 (5749987)
Зареєстровано:12 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ОД - 502 [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Волковська Віра Миколаївна
Дата контролю:17 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

В продовження звернення М-20384.
По-перше, ненормальною є ситуація, коли звернення закривається без повідомлення мене про це. Я не повинен постійно моніторити, чи не змінився в системі стан звернення, а тим більше маю право коментувати НЕЗАЛЕЖНО ВІД СТАНУ звернення. Адже, в такому випадку, (без)відповідальна особа може просто закривати звернення без жодних заходів.
По-друге, при закритті звернення відбулась підміна. До звернення прикріплено знімки протоколу про прибирання, підписаний мешканцями СУСІДНЬОГО будинку, понадто, найвіддаленіших під’їздів цього будинку. Так само, знімки начебто прибраної прибудинкової території відносяться до СУСІДНЬОГО двору. Інакше як знущанням це не назвати.
Зрештою, і найголовніше. Бездіяльність ЖЕКу завершується феєрично - сьогодні в під’їзді з’явилось оголошення, в якому від імені начальника жеку пропонується заварити сміттєпроводи. При цьому ніяк не пояснюється, як це поліпшить санітарний стан будинку, зокрема, як сміття, що буде вивозитись мешканцями 52 квартир під’їзду єдиним малим пасажирським ліфтом, буде поліпшувати стан останнього та настрій мешканців, що відтоді муситимуть спускатись ще довше. Так само не пояснюється, як це допоможе частіше вивозити сміття. Ну і зрештою, за відсутності сміттєпровода ЖЕК зможе ВЗАГАЛІ ЛІКВІДУВАТИ посаду двірника. Оце так прогрес у 2020 році! Це реальна перемога. Але, на жаль, над здоровим глуздом.
Зі свого боку пропоную працівникам ЖЕКу-502, а також Оболонської райради та КМДА продемонструвати таке покращення на власному прикладі - позаварювати сміттєпроводи у СВОЇХ будинках. А потім на зборах мешканців нашого будинку поділитись досвідом. Бажано зі знімками та відео. Те саме стосується ліфтів - після заварювання сміттєпроводів нехай ще вантажопасажирські ліфти повідмикають. Це, безумовно, покращить санітарний стан та настрій працівників київського ЖКГ.