Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Ш-100 (5750172)
Зареєстровано:13 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ВОП ”Михайлівська” [Гаряга Олег Олександрович], виконавець: Данько Володимир Павлович
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прибирання та санітарний стан територій
Внутрішній двір за адресою Володимирська 40/2 (вхід через арку будівлі Володимирська 38) знову не прибирають. Він знаходиться в незадовільному санітарному стані. Всюди недопалки; сміття; двір покрили сигаретним попілом. Який ніхто не прибирає.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ НА КІЛЬКІСТЬ ЗВЕРНЕНЬ ТА ЇХ ПЕРІОДИЧНІСТЬ з приводу сміття у внутрішньому дворі за адресою Володимирська 40/2: Ш-6266 від 23.05.2016, Ш-2236 від 19.02.2017, Ш-2657 від 28.02.2017, Ш-10564 від 15.08.2017, Ш-313 від 08.01.2018, Ш-1475 від 31.01.2018, Ш-4537 від 01.04.2018, Ш-1801 від 04.02.2019, Ш-6945 від15.05.2019, Ш-7239 від 21.05.2019 та Ш-7758 від 30.05.2019, Ш-8371 від 10.06.2019, Ш-8843 від 30.06.2019, Ш-9535 від 20.08.2019, Ш-9817 від 10.09.2019, Ш-9989 від 24.09.2019, Ш-10409 від 28.10.2019, Ш-10920 від 21.11.2019 останнє недавнє звернення з цього приводу. До всіх з цих звернень додавалося фото і вони розміщені на сайті 1551.

Наскільки довгий повинен бути перелік звернень з цього приводу, для того що би не просто прибрали двір в якості реакції за результатами цього (або іншого) звернення, а дійсно вжили належних дієвих заходів для недопущення створення смітника у дворі у майбутньому.