Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-219 (5750270)
Зареєстровано:13 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:Управління туризму та промоцій [Тараненко Антон Павлович]
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

на перехресті вулиць Володимирська та велика Житомирська неправильно на вказівнику вказано напрям до фунікулеру