Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:В-105 (5750416)
Зареєстровано:13 Січня 2020
Тема звернення:Знищення омели, амброзії та рослин - паразитів
Відповідальний:Управління контролю за благоустроєм [Кулеба Олексій Володимирович], виконавець: Панчій Тарас Михайлович
Дата контролю:28 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня, прошу прибрати омели з дерев між житловими будинками за адресою: вул. В. Липківського будинок 3 та вул. В.Липківського, будинок 5