Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-593 (5750447)
Зареєстровано:13 Січня 2020
Тема звернення:Укладання та ремонт асфальтного покриття
Відповідальний:Шляхово-експлуатаційне управління [в.о.ЦИБУЛЬЩАК ОЛЕКСАНДР ЛЕОНІДОВИЧ], виконавець: Куліков Олег Михайлович
Дата контролю:28 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Привіт)

Друзі, дуже дякую за швидкий ремонт на з’їзді з вул. Олени Теліги на вул. Новокостянтинівську і хотів би попросити також відновити цілісність дорожного покриття на виїзді з вул. Новокостянтинівської на просп. С. Бандери в бік м. Почайна. На самому виїзді біля тротуару є яма/ями, які значно заважають виїхати на розворот, щоб рухатись в бік м. Дорогожичі.

Дякую!