Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-595 (5750477)
Зареєстровано:13 Січня 2020
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Центр” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:28 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день. Щорічно в нас виникає одна й та сама проблема з відновленням благоустрою (асфальтове покриття) після планових або аварійних робіт ДТЕК чи Киівенерго. На території будинку за адресою: Василя Липківського 15 вже більше року ні в кого не виникає бажання прибрати за собою 2 ями після аварійних робіт. 2 тижні тому той самий ДТЕК провів роботи на території будинку 11, залишивши після себе прірву, багнюку та безлад. На територію будинків 11, 13, 15, 19, 21, 23 обидва заїзди знаходяться ганебному стані. Водії швидкої допомоги завжди плюються, тому що заїхати та виїхати з території будинків справжнє випробування. Через наші двори діти йдуть в школу та дитячий садочок, а іноді й пливуть. Чому постійно потрібно нагадувати, що за собою потрібно прибирати. Просимо терміново найти відповідального за вирішення питання з благоустрою території.