Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-91 (5750508)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:ЖЕД - 109 [в.о. Сидоренко Леся Петрівна], виконавець: Притульський Віктор Артемович
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Виконано
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Добрый день! На придомовой территории дома на Ак. Глушкова 27 возле дерева свалили  пирамиду из шин и валяется кусок доски возле него. Прошу убрать этот мусор. Фото прикрепила. Спасибо.