Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:О-59 (5750514)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Перерахунок та нарахування плати за інші види житлово-комунальних послуг
Відповідальний:Управління праці та соціального захисту населення [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Філоненко Анастасія Володимирівна
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Шановна адміністрація міста Києва!
Звертаю Вашу увагу на те, що досі – вже третій місяць - пільговики мусять оплачувати комунальні послуги за завищеними тарифами та без врахування пільги
На моє звертання О-7314 надана формальна відповідь – див. додаток.
Звернення навіть не було прочитано, про це свідчить те, що мене названо жінкою («Шановна Ігорю Михайловичу!»)

ПОВТОРЮЮ свою заяву:
Назараз усім пільговикам та тим хто отримує субсидії надійшли платіжні повідомлення про оплату комунальних послуг, електропостачання та газ у повному обсязі. Це сталося вини чиновників, у яких було досить часу підготуватися, бо Закон України Про житлово-комунальні послуги та зміни до нього були прийняті більш ніж рік тому.
Таким чином, вина чиновників перенесена на найбільш незахищених людей. Тобто малозабезпечені, інваліди, хворі та літні люди повинні оплачувати завищені суми. ДО ПЕРЕРАХУНКУ ДЕЯКІ З НИХ МОЖУТЬ Й НЕ ДОЖИТИ! ХТО ПРО ЦЕ ПОДУМАВ!

Пропоную, дозволити людям платити посильні для них суми, ті ж самі, що платили раніше. Відмінити пеню, на час поки людям буде повернуто пільги та субсидії. А фінансові збитки тих комунальних служб, що якісно виконували свої обов’язки, компенсувати за рахунок ШТРАФІВ, ЩО МАЮТЬ БУТИ НАКЛАДЕНІ НА ТИХ ЧИНОВНИКІВ, ЩО НЕ ВИКОНАЛИ ВЧАСНО СВОЮ РОБОТУ.
Дякую за увагу