Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-615 (5750608)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Ремонт і обслуговування сміттєпроводів та сміттєзбірників в приміщенні
Відповідальний:ЖЕД - 202 [в.о. Лагута Ярослав Миколайович], виконавець: Дідренц Віра Володимирівна
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

Доброго дня.

Прошу сприяти вирішенню наступної проблеми: в будінку №158 по вулиці Харківське шосе в під’їзди №4 мешканці неодноразово просили ЖЕК та скаржились на проблему зі сміттям і мусоропроводом. Мешканці вимагають заварити люки мусоропроводу. Мусоропровід постійно забивається сміттям, антісанітарія, вонь. Це триває протягом 20 років. Особліво страждають мешканці нижніх поверхів. Просимо вашого негацного сприяння у вирішенні цієї проблеми - вимагаємо негайно заварити люки мусоропроводу.

З повагою, Василь Куценко

P.S. Додаю фото