Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Н-309 (5750683)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:ЖЕД - 310 [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Давидок Тетяна Володимірівна
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Добрий день
Хочу поскаржетися на стихійне паркування на газоні в дворі будинку за адресою Драйзера 28. Машини залишають на зеленій зоні і згодом газон перетворився на болото, а машини що звідти виїздають розвоть бруд по всьому подвірью. Тому вимагаю встановити паркан або інші засоби які б обмежели можливість ппаркування на газоні