Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-239 (5750694)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Інші технічні недоліки стану ліфту
Відповідальний:ЖЕД - 4 [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Охотський І.Ю.
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Я, Кулігііна Маргарита Едуардівна звертаюсь від іменя мого батька Бірецького Е.Є. з приводу вкрай незадовільної роботи ліфта у четвертому під’їзді будинку 13 «В» по бул. Ромена Роллана.
З початку встановлення нового ліфта у 2013 році зауважень до його роботи не було, впритул до 2018 року.
З настанням 2019 року і по теперішній час, ліфт практично не працює. Майже кожного дня він зупиняється на будь-якому поверсі і мешканці під’їзду вимушені викликати ремонтну бригаду для відновлення його роботи. Через годину ліфт знову зупиняється і так продовжується вже майже три роки.
Така робота ліфта впливає на можливість пересування мого батька інваліда 1 групи (без однієї ноги на інвалідній колясці). Неодноразово була ситуація що він виходив на вулицю спускающись ліфтом, а вже додому на 6 поверх потрапляв пересуваючись на п”ятій точці по сходах, тому що ліфт не працював. Я не можу відвести мого батька в поліклініку до врача або сходими з ним в магазин, тому що ліфт не працює і мій батько стає бранцем в своїй квартирі.
Незважаючи на неодноразові звертання мешканців нашого будинку до ЖЕД-4, району Адміністрацію, депутатів нашого мікрорайону проблема поліпшення роботи ліфта так і не була вирішена.
Сплачуючи значні кошти за комунальні послуги, ми маємо право отримувати їх відповідної якості.
Враховуючи вищенаведене, наполегливо просимо привести систему ліфтового господарства у нашому під’їзді до належного стану, залучивши кваліфікованих фахівців до вирішення цієї проблеми, що забезпечила би безперебійну роботу ліфта.