Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-102 (5750751)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація пристроїв примусового зниження швидкості
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович], виконавець: Черній Віктор Данилович
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:Виконано
 
Текст звернення

Прошу якимось відомим чином чіткіше позначити нерегульований пешеходний перехід через вулицю Глибочіцька в районі будівлі за адресою Глибочицька, 53.

Це дуже напружений перехід знаходиться між двома великими магазинами ”Ельдорадо” і ”Лео Кераміка”. На цьому переході постійно відбуваються інциденти.Інколи з трамвуванням громодян та автотрощєй. Особливо в сутінки, темний час доби або в дощ.
Покажчики переходу недостатньо видно. Розмітка практично відсутня.
Ті водител які тут часто їздять знають, що перехід існує. Іногородні водії або ті хто проїжджає вперше їдуть з порушенням ПДР не пропускаючи пішоходів, тому що не бачать пішохідний перехід. (див.фото) Прошу врахувати, що фото зроблено в ясний день і то знак пішохідного переходу можна помітити тільки під’їхавши досить близько. Пропоную, так як в зв’язку з трамвайними коліями не можна встановити ”лежачих поліцейських” або підняти проїжджу частину, або встановити електрифіковані знаки пішохідного переходу, або повісити знаки безпосередньо над проїжджою частиною, що зробить їх помітніше.

З повагою, Олексій.