Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:М-262 (5750810)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Утримання парків та лісопарків у місті Києві
Відповідальний:КП УЗН Святошинської РДА [в.о. Трамбовецький Андрій Олександрович], виконавець: Магалов А.М.
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Коли буде дійсно приведена у порядок сквер ?
Локація об’єкту вулиця Симиренка, 5-В; 7-А
Территорія зовсім не схожа на сквер. Просимо Киевзеленбуд та Київблагоустрій привести її у належний стан до весни.
Щоб це дійсно було схоже на сквер не тільки на папері
Дякую