Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:А-108 (5750824)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення лічильників на опалення
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович], виконавець: Щербина Андрій Анатолійович
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Шановні, на моє третє звернення А-8351 від 23.12.2019 нарешті отримав конкретну відповідь щодо нарахування оплати за опалення. З”ясувалось, що в нашому будинку ”непрацездатний прилад вимірювання теплової енергії”. З невідомих причин ніяких дій балансоутримовачем щодо усунення цієї проблеми не було завчасно здійснено! ПАТ ”Київтеплокомуненерго” не працює напряму з мешканцями будинків та вимагає офіційного листа від Керуючої Компанії, тоб то від ”балансоутримовача” цього не працюючого прлиладу. Ця Керуюча Компанія Шевченківського району, директор Савченко Дмитро Вікторович, не реагує на вищезазначену проблему.
Прошу:
1) терміново забов”язати Керуючу Компанію Шевченківського району направити офіційного листа до ПАТ ”Київтеплокомуненерго” з вимогою поновити ”працездатність” прилада вимірювання теплової енергії встановленного в будинку номер 6 по вул. Печенізька.
2)повідомити про кінцеву дату відновлення роботи прилада вимірювання теплової енергії
3)забов”язати Центр Комунального Сервісу нараховувати оплату за опалення, що вони роблять за данними попередніх років, з урахуванням надзвичайно теплої погоди цього опалюванного сезону, порівнянно з попередніми!
З повагою, Сергій Анісєнко та інші мешканці нашого будинку!