Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-135 (5750863)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Робота світлофора
Відповідальний:КП ”Центр організації дорожнього руху” [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:29 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Добрий день.
Прошу полагодити пішохідний світлофор на перехресті бульвару Вацлава Гавела та вулиці Миколи Василенка.
Світлофор не працює.
До повідомлення прикреплено фото світлофора та його розташування на мапі.
З повагою