Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-136 (5750896)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Паркування на зеленій зоні у місцях загального користування
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [], виконавець: в.о. Гузема Володимир Анатолійович
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Доброго дня!
Прошу ліквідувати неофіційну парковку машин біля закладів ”Тарас” та ”Nivki-hall”. Автомобілі паркуються не тільки на тротуарі, а і парковій зоні. Більш того, виїджаючи через зону для пішоходів, створюють небезпеку для людей, які прогулюються тротуаром ( навіть не сигналять!!!).
Дякую!