Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Т-138 (5750918)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення світлофора
Відповідальний:Департамент транспортної інфраструктури [в.о. Шпильовий Іван Федорович]
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
Прошу встановити знак ”Перехід заборонений” (або якщо є можливість світофор) біля обновленого моста ”Нивки” (більш детально див. вкладення). В цьому місці багато людей переходить проспект Перемоги, що заважає автомобілістам та створює небезпеку для самих пішоходів.
Дякую!