Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Р-94 (5751058)
Зареєстровано:14 Січня 2020
Тема звернення:Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів
Відповідальний:КП ”ШЕУ” [в.о. Снопков Сергій Петрович], виконавець: Головченко Сергій Євгенович
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:Потребує додаткового фінансування
 
Текст звернення

Не было выполнено
24 Грудня 2018
Р-18440
24 Жовтня 2019
Р-8661
Технічний стан проїжджих частин вулиць та тротуарів

1) Уже больше года из-за образовавшихся ям создается пробка на улице Магнитогорская, режется резина, убивается подвеска. Прошу привести в порядок дорожное покрытие в районе улицы Магнитогорская 1.