Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-338 (5751112)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Робота циркуляційної системи
Відповідальний:ЖЕД - 906 (Індустріальне) [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Давидюк Олександр Віталійович
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Скарга на бездіяльність КМДА, РТМ ”Святошино” КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО».
4 роки в будинку відсутнє гаряче водопостачання.
На своє чергове звернення П-9 до КБУ «Контактний центр міста Києва» 1551 я знову отримав дослівну відповідь від
ЖЕД №906 комунального підприємства - ”У житлово-експлуатаційній дільниці № 906 комунального підприємства ”Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Солом’янського району м. Києва” опрацьовано Ваше звернення від 02.01.2019 № П-9/1, яке надійшло до КБУ ”Контактний центр міста Києва”, стосовно незадовільної температури гарячого водопостачання в житловому будинку № 49-А на вул. Виборзькій.
За наслідками розгляду повідомляємо, що виконавчим органом Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) право на провадження господарської діяльності з постачання теплової енергії, на зазначений житловий будинок, надано РТМ ”Святошино” КП Виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) ”Київтеплоенерго”.
Зовнішні циркуляційні мережі ГВП до житлового будинку № 49-а на вул. Виборзькій та насосне обладнання знаходяться у володінні і оперативному обслуговуванні РТМ ”Святошино” КП «Київтеплоенерго» та перебувають у неробочому стані.
Адресу Вашого будинку внесено КП «Київтеплоенерго» до загального адресного переліку будинків, які потребують відновлення циркуляційних систем ГВП за кошти міського бюджету....”.
Чому я завжди отримую відповіді на свої звернення від ЖЕД №906, а не від відповідальника - Район теплових мереж ”Святошино” [Бінд Вячеслав Євгенович].
Мешканці будинку вимагають від структурного підрозділу КМДА - РТМ ”Святошино” КП «КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО» відновлення ЗАДОВІЛЬНОГО ГАРЯЧОГО ВОДОПОСТАЧАННЯ В БУДИНКУ !!!!