Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Б-269 (5751185)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Відсутність освітлення у під’їзді
Відповідальний:КП ”Київміськсвітло” [Круценко Володимир Іванович]
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:В роботі
  Перегляд на інтерактивній карті
Текст звернення

Не работает фонарь освещения дороги над зеброй ( улица Бальзака возле дома 55в)
Прошу починить фонарь.