Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-130 (5751200)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Встановлення та експлуатація дорожніх знаків
Відповідальний:КП ”Київтранспарксервіс” [Німас Олександр Ярославович]
Дата контролю:31 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Напроти будинку по вулиці Богдана Хмельницького 13/6 встановлено Знак 5.40 ”Кінець зони стоянки”, який не відповідає дійсності та вводить в оману водіїв.
Прошу Вас виправити дану ситуацію.