Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-138 (5751331)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Дільниця - 1 [Смирнов Віктор Володимирович], виконавець: Папка Володимир Миколайович
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Зі сторони мого будинку і будинку вул.Межигірська, 21 (де стоматологія Вента і видавництво Смолоскип) - відбувається жахлива картина - на фото.
Ніхто не прибирає цей безлад!
Прибиральник території сказав, що це не його територія.
А чия??
Вимагаю негайно розібратися, прибрати звідти контейнер для сміття і прибрати територію!
Фото докладаю.