Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:К-762 (5751335)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Прибирання та санітарний стан територій
Відповідальний:Відділ благоустрою [в.о. БЯЛКОВСЬКИЙ Володимир Вікторович], виконавець: Кошовий Роман Васильович
Дата контролю:20 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня. Вимушена повторно до вас звернутись, бо проблема не вирішена. Сміття на місці. Ви відповіли, що відповідальний власник залізної колії, але по 1 метру від колії все відносно чисто. Найбільше сміття знаходиться біля сходів за Київським Авторемонтним заводом за адресою вулиця Миколи Василенка, 1, Київ, Kyivs’ka, 03113, і далі вздовж високого паркану підприємств: МК ”Антарес”, і групи приватних підприємств (фото назв на карті прикріплюю).