Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Л-140 (5751358)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Про розгляд звернень громадян
Відповідальний:Подільська РДА [Смирнов Віктор Володимирович]
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Чекає на перевірку контр.відділом
 
Текст звернення

Доброго дня!
Моє звернення стосується отриманої від вас відповіді щодо нарахувано плати за централізоване опалення в моєму будинку від 14.01.2020р.
Отримана відповідь: Шановний споживач!
Ваше звернення, що надійшло до КБУ «Контактний центр м. Києва» № Л-13997 від 24.12.2019р. уважно розглянуто та опрацьовано в комунальному концерні «Центр комунального сервісу» (надалі - Концерн).
За результатами розгляду повідомляємо.
Згідно із даними програмного комплексу, загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії за наданою адресою має стан «непрацездатний».
Нарахування мешканцям за спожиті послуги з централізованого опалення в опалювальному сезоні 2019/2020р проводяться згідно з Законом України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» що в якому сказано, якщо будинковий засіб обліку теплової енергії перебуває у неробочому стані, потребує ремонту або знаходиться на повірці, нарахування за послугу з централізованого опалення для мешканців будинку проводиться відповідно до пункту зі статті 9 розділу закону, що до відновлення його роботи або заміни комерційний облік здійснюється розрарунково з урахуванням середнього споживання теплової енергії за попередній опалювальний період.
З повагою
Начальник департаменту
інформаційно-консультативної роботи Дмитро Мончаківський

Отже - фактично загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії справний, працює, показники були надані фотографічні, але із даними програмного комплексу, загальнобудинковий прилад обліку теплової енергії за наданою адресою має стан «непрацездатний»

Питання:
Чому, після багатьох зверненнь від нас, до будинку не було скликано комісії для перевірки правдивості отриманої інформації!?
Програмний комплекс має прямий зв”язок із нашим загальнобудинковим приладом обліку теплової енергії, є програмою яка не залежить від дій або бездіяльності посадових осіб в обов”язки котрих входить своєчасне, та вірне внесення даних, тому саме цей комплекс є істиною останньої інстанції!????

Вимагаємо:
Скликати комісію, назначини дату та час, запросити мешканців будинку та перевірити дійсніть інформації яка зазначена у програмному комплексі, про що скласти відповідний акт! Мій контактний номер 0675037547 Інших мешканців скличу самостійно