Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:П-348 (5751362)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Перевірка наявності дозволів на виконання будівельних робіт
Відповідальний:Департамент містобудування та архітектури [Спасибко Олександр Валерійович], виконавець: Свистунов Олександр Вікторович
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

Прошу надати інформацію по те, яке відношення Стела танкістів має до реконструкції розв’язки на метро Шулявська, якщо між ними відстань понад 200 метрів? І на території стали реконструкція не проводиться, проте стовпчики пошкоджені, що сприяє паркуваню на території пам’ятника приватними авто!

Шановний Павле Вікторовичу !
Ваше звернення від 14.01.2020 П-232/1, що надійшло до КБУ «Контактний центр міста Києва», стосовно перекриття заїзду на територію скверу «Слава танкістам» було уважно розглянуто та опрацьовано в комунальному підприємстві по утриманню зелених насаджень Шевченківського району м. Києва в термін, передбачений законом України «Про звернення громадян». За наслідками розгляду повідомляємо наступне.
Зазначаємо, що встановлення обмежуючих конструкцій на даний час є недоцільним, у зв’язку із виконанням реконструкції транспортної розв’язки на перетині проспекту Перемоги з вул. Гетьмана у Солом’янському та Шевченківському районах. В рамках якого запланована на вказаній Вами ділянці реконструкція покриття та благоустрій території. Для уточнення термінів виконання робіт радимо безпосередньо звернутися до виконавців робіт із реконструкції вищезазначеної транспортної розв’язки.
Крім того, блокування заїзду на територію скверу перешкоджаючими конструкціями є неможливим. Відповідно до пункту 4.1.3. наказу Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій від 19.10.04р. №126 «Про затвердження Правил пожежної безпеки в Україні» передбачено: «Дороги, проїзди й проходи до будівель, споруд, пожежних вододжерел, підступи до зовнішніх стаціонарних пожежних драбин, пожежного інвентарю, обладнання та засобів пожежогасіння мають бути завжди вільними, утримуватися справними, взимку очищатися від снігу. Забороняється довільно зменшувати нормовану ширину доріг та проїздів».
З повагою
ДиректорВіталій ЦИМБАЛЮК
Колесник І.В.
456-43-21