Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:З-128 (5751381)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Відновлення благоустрою після планових, аварійних робіт на об’єктах благоустрою
Відповідальний:Район теплових мереж ”Поділ” [Бінд Вячеслав Євгенович]
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

НЕМА ДЕ ЗАЙМАТИСЯ СПОРТОМ ДОПОМОЖІТЬ ! Мешканців по вул. Озерній хочуть лишити трьох стадіоні ! див. . Скріншот-відповідь файл

Адреси Озерна 6, Озерна 16, Озерна 24 . Просимо допомоги ,між будинками нема жодного стадіону . додається

Наголошую,що Відновлення благоустрою прибудинкової території, відповідно до розпорядження КМДА від 25.12.2008 року №1051/1051 «Про благоустрій у місті Києві» проводить організація , яка його порушила.
За вищезазначеними у зверненні адресами проводились роботи РТМ ”Поділ” СП ”КИЇВСЬКІ ТЕПЛОВІ МЕРЕЖІ” КП ”КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО”