Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-100 (5751391)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Перерахунок плати за утримання будинку та прибудинкової території
Відповідальний:Відділ по роботі з ЖБК, ОСББ [Онофрійчук Петро Васильович], виконавець: Косар Н.Р./Дмитришена Т.М.
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:Роз`яснено по суті порушеного питання
 
Текст звернення

КИЇВ. 15 січня. УНН. Посадовців КП ”Київтеплоенерго” та однієї з приватних фірм підозрюють у розкраданні 1,7 млн грн, виділених на охорону об’єктів комунального підприємства. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.
”Київською місцевою прокуратурою №6 спільно із СВ Печерського УП ГУНП у м. Києві та ГУ СБУ у місті Києві та Київській області викрито директора приватного підприємства та службову особу комунального підприємства, злочинна діяльність яких завдала державі збитків на суму понад 1,7 млн гривень”, - йдеться в повідомленні.
Встановлено, що у 2019 році посадові особи комунального підприємства ”Київтеплоенерго” уклали з приватним підприємством договір про надання охоронних послуг об’єктів, розташованих на території міста Києва.
”У подальшому на підставі затверджених актів надання послуг комунальне підприємство перерахувало на рахунки приватного підприємства понад 40 млн гривень бюджетних коштів. Однак, як встановлено досудовим розслідуванням, виконавцем не надано охоронних послуг на загальну суму понад 1,7 млн гривень, що підтверджується висновками експертиз”,- зазначається у повідомленні. И ЭТО ОБЩЕПРИНЯТАЯ СХЕМА ВО ВСЕХ КОММУНАЛЬНЫХ ПРЕДПРИЯТИЯХ ОСОБЕННО В ЧАСТНОСТИ ВЖСК АРСЕНАЛЕЦ-16 НАЧИСЛЯЮТСЯ ДЕНЬГИ НИЗА ЧТО , ПРИ ЭТОМ ПО АКТАМ ВСЕ ПРОВЕДЕНО СУММА РАБОТ ЯКОБЫ ВЫПОЛНЕНЫХ ВЫВЕДЕНА ПРАВИЛЬНО. ТРЕБУЮ ПРЕДОСТАВИТЬ МНЕ ОБОСНОВАНИЕ И ДЕТАЛЬНУЮ КАЛЬКУЛЯЦИЮ (СМЕТУ) НАЧИСЛЯЕМЫХ ПЛАТЕЖЕ ЗА РАБОТЫ ПО ВЛАЖНОЙ УБОРКЕ В ПОДЪЕЗДАХ И НА ОБСЛУЖИВАНИЕ ЛИФТОВ- ЗА КОТОРЫЕ С МУЖЕ БОЛЕЕ 7 МЕС. НАЧИСЛЯЕТСЯ ПО 100ГРН. КАЖДОЙ КВАРТИРЕ ЕЖЕМЕСЯЧНО. И ПРОИЗВЕСТИ ПЕРЕРАСЧЕТ ЗА НЕ ВЫПОНЯЕМУЮ УБОРКУ И ЗА ОЧИСТКУ СНЕГА , КОТОРОГО В ЭТОМ ГОДУ НЕ БЫЛО И НЕ БУДЕТ. ИНСПЕКЦИИ жкх пРИкгга И гОСПОТРЕБСЛУЖБЕ НАПРАВИТЬ ДАННУЮ ЖАЛОБУ И пРОВЕРИТЬ РЕАЛЬНОСТЬ И ОБОСНОВАННОСТЬ ЭТИХ НАЧИСЛЕНИЙ.