Головна  →  Звернення громадян  →  Перевірка виконання

Перевірка виконання

Мої звернення
Номер звернення: Рік:
Номер звернення:Х-101 (5751392)
Зареєстровано:15 Січня 2020
Тема звернення:Питання нарахування плати за ЦО (розрахунки за ЦО)
Відповідальний:КК ”Центр комунального сервісу” [Науменко Дмитро Володимирович]
Дата контролю:30 Січня 2020
Статус:В роботі
 
Текст звернення

КИЇВ. 15 січня. УНН. Посадовців КП ”Київтеплоенерго” та однієї з приватних фірм підозрюють у розкраданні 1,7 млн грн, виділених на охорону об’єктів комунального підприємства. Про це УНН повідомляє із посиланням на пресслужбу прокуратури Києва.
”Київською місцевою прокуратурою №6 спільно із СВ Печерського УП ГУНП у м. Києві та ГУ СБУ у місті Києві та Київській області викрито директора приватного підприємства та службову особу комунального підприємства, злочинна діяльність яких завдала державі збитків на суму понад 1,7 млн гривень”, - йдеться в повідомленні.
ОДНАКО С НЕПОГРЕШИМЫМ ВИДОМ Т.НАЗываемые проверяльщики -ИНСПЕКТОРА рыже выКРАШЕНЫЕ ХОДЯТ ПО КВАРТИРАМ ( КАК ЭТО БЫЛО У МЕНЯ В ПРОШЛОМ ГОДУ 2019 ПРИШЛА НАХАЛЮГА ИЗ КИЕВТЕПЛО ЕНЕРГО И НЕ ПРЕДСТАВВИЛАСЬ) И УКАЗЫВАЮТ КОГДА МНЕ ЕЕ ПРОВЕТРИВАТЬ И, А НЕ ПОДДЕРЖИВАТЬ ТЕПЛО И ЯВЛЯТЮТСЯ ВО ВРЕМЯ МОРОЗОВ НЕ ЖЕЛАЮТ. Сообщить наконец мне Ф,И,О и должность этой раскарешеной фурии .Провести перерасчет за 2019г.за не соблюдение теплового режима в квартире87 .